Apie Mane

“Dievas mirė” – Nyčė

“Nyčė mirė” – Dievas

Daugmaž taip plėtojasi bene visas šiuolaikinis diskursas internete: per pokštus, meme’us ir visiškas beprasmybes. Pastaruoju metu, kiekvieną kartą užėjusi į kokį nors naujienų portalą ar tinklaraštį, jaučiuosi taip, lyg būčiau įžengusi į mirusiųjų karalystę. Beliko tik “Tibeto mirusiųjų knygą” nusipirkti ir būčiau viskuo apsirūpinusi.

Kaip atsvarą šiam “mirusiųjų” diskursui, nusprendžiau sukurti savo kampelį, savo internetinį blog’ą. Šventajame Rašte parašyta: “Leiskite mirusiesiems laidoti mirusiuosius.” Tą ir ketinu padaryti. O kol amžinosios prasmės ir kokybės laidotuvės tebesitęsia kažkieno kito kieme, Jus kviečiu pasidžiaugti gyvenimu – pasidžiaugti mūsų oi kiek daug dar galinčiu pasiūlyti pasauliu.

Sveikas atvykęs į gyvųjų pasaulį! 🙂

Mano vardas Asta. Aš mergaitė kaip pupa, į darželį tekina… Galbūt šis dvieilis ir neturi jokio bendro sąlyčio taško su šiuolaikiniu mano gyvenimu, bet tai vis tik yra žavi praeities liekana. Užaugau Klaipėdos krašte dar tais laikais, kai jis priklausė Prūsijai (juokauju, žinoma 🙂 ).

Man – garbingi trisdešimt dveji ir laisvu nuo interneto laiku dirbu valdymo konsultante vienoje garsioje Lietuvos įmonėje. Esu sukūrusi šeimą, tik vaikučių, deja, gandrai dar neatnešė. Smalsumas – viena pagrindinių mano charakterio savybių, ir domiuosi aš beveik viskuo. Šis tinklaraštis – taip pat beveik apie viską.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s